Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

hledá zaměstnance na pozici:

Vedoucí referátu vnitřní kontroly

Pracovní náplň:

  • Kontrola procesů probíhajících na úrovni jednotlivých organizačních částí pojišťovny.
  • Kontrola dodržování zásad obezřetného chování odborných útvarů a zaměstnanců pojišťovny.
  • Kontrola dodržování vnitropodnikových předpisů a individuálních řídících aktů pojišťovny.
  • Stanovování hlavních směrů rozvoje kontrolního systému pro zajištění účinného řízení pojišťovny, včetně vyhodnocování účinnosti vnitřního kontrolního systému, zabezpečování kontrolní činnosti, sestavování návrhů plánů kontrolních akcí, norem pro činnost vnitřního kontrolního systému včetně nápravných opatření a projednání výsledků kontroly.
  • Analýza jednotlivých rizikových oblastí činnosti pojišťovny a stanovení zaměření kontroly.

Požadujeme:

  • VŠ případně SŠ vzdělání právního případně ekonomického zaměření.
  • Praxi v pojišťovnictví výhodou, není podmínkou.
  • Orientaci na trhu výhodou, není podmínkou.
  • Analytické myšlení, schopnost dělat závěry a doporučení.
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
  • Profesionální a příjemné vystupování.
  • Pokročilá znalost práce na PC výhodou znalost programu SAP.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv.
  • Možnost odborného a profesního růstu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Balíček zaměstnaneckých výhod.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Nástup dle dohody.
  • Pracoviště v centru Prahy v sídle společnosti.

Kontakt:

Hasičská vzájemná pojišťovna,a.s., Římská 2135/45, 120 00  Praha 2

Petra Steigerová, e-mail: steigerova@hvp.cz