Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

Samostatný pracovník referátu vnitřní kontroly

Referát vnitřní kontroly je samostatný a nezávislý útvar, přímo řízený vedením společnosti, kterému pomáhá naplňovat ustanovení § 7d zákona č. 277/2009 Sb., o pojišťovnictví, ve znění pozdějších předpisů.

Bavila by Vás různorodá a kreativní pracovní náplň požadující znalosti z oblasti práva a ekonomie? Láká Vás možnost podílet se společně s vedením společnosti na nastavování a naplňování kontrolního systému v souladu s požadavky stanovenými právními předpisy? Rádi byste v dohledné době dosáhli manažerské pozice? Pak pro Vás máme místo v našem referátu vnitřní kontroly. Jsme otevření i šikovným absolventům VŠ.

Pracovní náplň:

  • kontrola procesů probíhajících na úrovni jednotlivých organizačních částí pojišťovny,
  • kontrola dodržování zásad obezřetného chování odborných útvarů a zaměstnanců pojišťovny,
  • kontrola dodržování vnitropodnikových předpisů a individuálních řídících aktů pojišťovny,
  • stanovování hlavních směrů rozvoje kontrolního systému pro zajištění účinného řízení pojišťovny, včetně vyhodnocování účinnosti vnitřního kontrolního systému, zabezpečování kontrolní činnosti, sestavování návrhů plánů kontrolních akcí, norem pro činnost vnitřního kontrolního systému včetně nápravných opatření a projednání výsledků kontroly,
  • analýza jednotlivých rizikových oblastí činnosti pojišťovny a stanovení zaměření kontrol.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání právního nebo ekonomického zaměření (přivítáme případně i člověka z praxe se středoškolským vzděláním),
  • zkušenosti v oblasti pojišťovnictví nebo přímo související s vnitřní kontrolou jsou výhodou,
  • výborné komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti,
  • chuť učit se nové věci, pracovat na úkolech samostatně a zároveň být týmovým hráčem,
  • spolehlivost a důvěryhodnost.

Nabízíme:

  • rozmanitou pracovní náplň s mezioborovým přesahem,
  • přátelskou pracovní atmosféru,
  • profesní rozvoj s perspektivou jmenování do funkce vedoucího referátu vnitřní kontroly,
  • osobnostní rozvoj (možnost absolvování různých vzdělávacích kurzů dle Vašich preferencí),
  • flexibilní pracovní dobu včetně částečné možnosti práce z domova,
  • 29 dnů volna v roce,
  • stravenky v hodnotě 150,- Kč / den (zaměstnavatel přispívá 55 %),
  • balíček zaměstnaneckých výhod (zahrnující např. možnost dotované karty MultiSport za 250,- Kč měsíčně, slevy na naše pojistné produkty, příspěvek na doplňkové penzijní spoření apod.),
  • samozřejmostí je pracovní telefon (s možností využívat jej k soukromým účelům) a notebook,
  • odpovídající finanční ohodnocení s potenciálem jeho růstu,
  • pracoviště v centru Prahy v sídle společnosti (v blízkosti metra Náměstí Míru),
  • dlouhodobou spolupráci.

Nástup:

  • 2. 1. 2023 / dohodou

Jak se ucházet o tuto pozici:

Své životopisy pošlete na e-mailovou adresu naší personalistky Petry Steigerové.

the best replica watches