Hledáme vhodné kandidáty/ky na plný pracovní úvazek na pozici:

Obchodní zástupce pro Plzeňský
a Karlovarský kraj

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici obchodní zástupce pro oblast pro oblasti Plzeňského a Karlovarského kraje (Plzeň-město,    Plzeň-jih, Plzeň-sever, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Cheb, Sokolov).

Náplň práce:

  • poradenství v oblasti pojištění a financí,
  • dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty,
  • vyhledávání nových obchodních příležitosti,
  • vytváření vlastního portfolia klientů.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • příjemné vystupování,
  • samostatnost a flexibilita,
  • uživatelskou znalost práce s PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • zkušenosti z oboru výhodou.

Nabízíme:

  • vlastní organizace času,
  • kvalitní zázemí pojišťovny,
  • profesionální zaškolení a odborné vzdělávání,
  • podpora manažera obchodního týmu,
  • možnost nástupu ihned nebo dohodou,
  • působnost v rámci celé ČR.

Strukturovaný životopis zašlete na email: plzen@hvp.cz.

Kontakt: Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Purkyňova 27, Plzeň, 301 00.

Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Hasičská vzájemná pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.

the best replica watches