Nové asistence u HVP

V HVP neleníme a rozšířili jsme pro Vás naši nabídku asistenčních služeb. V rámci občanského pojištění nabízíme samozřejmě i kvalitní asistenční služby.

Nové asistenční služby HVP

Pokud s námi uzavřete pojištění stavby nebo domácnosti ve variantě Exkluziv nebo Premium, máte základní asistenční službu vždy zdarma! V rámci této služby Vám pomůžeme v případě technické havárie, zablokování dveří a zámku, zajistíme i náhradní ubytování nebo Vám poradíme v rámci právní asistence.

Tím však nekončíme. V rámci připojištění rozšířené asistenční služby získáte nejen vyšší limity na jednotlivé služby, ale i asistenci k domácím spotřebičům. Zajistíme Vám příjezd technika, který spotřebič v rámci této asistence opraví. Dále však máte možnost využít i telemedicínu nebo cykloasistenci.

V rámci asistenční služby telemedicíny, která představuje moderní odvětví léčebné péče, je možné telefonicky konzultovat svůj současný zdravotní stav s lékařem. Ten, pokud je to možné, určí diagnózu a doporučí Vám způsob léčby, pomůže s výběrem vhodné medikace a odhadne délku trvání léčby.

Pokud jste vášnivý milovník cykloturistiky, jistě oceníte i cykloasistenci, takže během výletů na kole či elektrokole nezůstanete ve štychu. V rámci této služby Vám pomůžeme, když se Vám kolo porouchá. Zajistíme a uhradíme příjezd technika na místo, kde se Vám porucha stala a kde vám technik defekt kola opraví. A pokud situaci nebudeme umět vyřešit na místě, tak Vás včetně vašeho kola ale třeba i dětí dopravíme do místa bydliště, ubytování nebo třeba do půjčovny kol nebo nejbližšího cykloservisu.

Jestliže si budete pojišťovat osobní vozidlo, pak jistě oceníte novou komfortní asistenci. Tato asistence umožňuje odtah nepojízdného vozidla nikoliv jen do nejbližšího servisu, ale případně i do vzdálenosti 100 km od místa nehody nebo poruchy a zapůjčení náhradního vozidla až na 10 dní a to včetně přistavení a odstavení. Navíc můžete využít poskytnutí právníchnebo administrativích informací, jako např. právní rady v nouzi, informace o pravidlech silničního provozu v zahraničí anebo tlumočení či překlady.

A pokud si budete pojišťovat motocykl, můžete získat rozšířené asistenční služby, které obsahují odtah do nejbližšího servisu anebo zapůčení náhrandího vozidla kategorie B na 5 dní.

Máte o naše asistenční podmínky zájem? Sjednejte si je v rámci autopojištění nebo občanského pojištění. S přípravou smlouvy Vám rádi pomohou naši zprostředkovatelé na pobočkách a obchodních místech.

Malá připomínka na závěr – asistenční služby jsou poskytovány nepřetržitě a opakovaně a lze je požadovat výhradně na tel. čísle: (+420) 272 101 062.

the best replica watches