Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

přijme na svá obchodní místa v Mostě, Chomutově, České Lípě a v Ústí nad Labem:

Vedoucí obchodních míst

Požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání,
  • časová a pracovní flexibilita,
  • schopnost rychle reagovat na změnu, samostatnost, orientace na trhu,
  • znalost práce na PC, znalost Word, Excel, Power Point,
  • praxe v oboru, praxe s vedením týmu výhodou,
  • analytické myšlení, schopnost dělat závěry a reagovat na změny a doporučení, samostatnost,
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti,
  • profesionální a příjemné vystupování, obchodní duch,
  • vlastní obchodní tým či týmy výhodou, jsme schopni obchodně rozšířit Vaši působnost, dát k dispozici více agentur v Severočeském kraji,
  • odpovědnost za práci svou a svého týmu.

Náplň práce:

  • analýza a hodnocení pojistných produktů, jejich tržní konkurenceschopnost,
  • průzkum pojistného trhu v oblasti občanského, průmyslové pojištění a pojištění vozidel,
  • podpora produktů a jejich prodeje,
  • návrhy na změny, administrativní činnost,
  • spolupráce s příslušnými odbornými úseky,
  • správa stávajícího pojistného kmene a jeho obnova,
  • zpracování podkladů a výkazů k obchodní činnosti týmu,
  • vedení a školení obchodního týmu a přenos informací,
  • rozšiřování obchodního týmu,
  • aktivní komunikace a koučing.

Nabízíme:

  • Nástup dohodou,
  • práce na plný úvazek,
  • smluvní vztah na dobu neurčitou s tříměsíčním zapracováním a tříměsíční zkušební lhůtou na pozici vedoucí agentury,
  • místo výkonu práce: Most, Chomutov, Česká Lípa, Ústí nad Labem,
  • zázemí stabilní společnosti,
  • kolektiv, kde všichni znají všechny,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • provize z práce obchodního týmu,
  • roční obchodní bonusy,
  • zaškolení samozřejmostí, seznámení s produkty, obchodní strategií,
  • podpora obchodního místa.

    Kontakt:

    V případě zájmu o nabízenou pozici, prosím zašlete svůj strukturovaný životopis na následující kontakt: halova@hvp.cz, nebo: Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Halová Denisa, Vaníčkova 29, 400 01 Ústí nad Labem.

    Zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování osobních údajů společnosti Hasičská vzájemná pojišťovna, a. s. pro účely výběrového řízení.