Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Vedoucí obchodního místa Pardubice

Požadujeme:

    • Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou.
    • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti.
    • Profesionální a příjemné vystupování s proaktivním přístupem k práci.
    • Odpovědnost, samostatnost, pečlivost.
    • Ochotu a nadšení učit se novým věcem.
    • Odborné zkoušky způsobilosti dle zákona č. 170/2018 Sb., výhodou.
    • Znalost práce na PC – MS Office.
    • Pracovní zkušenosti v obchodní činnosti, zákaznickém servisu, administrativě jsou vítané.
    • Bezúhonnost.

Náplň práce:

    • Sjednávání pojištění majetku občanů a firem.
    • Zajištění informačního servisu pro klienty a pojišťovací zprostředkovatele.
    • Práce na PC s interními systémy.
    • Vyřizování požadavků klientů na pobočce.
    • Administrativní práce na pobočce.
    • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
    • Komunikace s kolegy v ostatních úsecích pojišťovny.

Nabízíme:

    • Proškolení v oblasti produktů a potřebných znalostí pro práci s interními systémy.
    • Zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv.
    • Zajímavou a různorodou pracovní náplň.
    • Zaměstnanecký poměr, plný pracovní úvazek, nástup dle dohody.
    • Příjemné pracovní prostředí (kancelář v centru Pardubic).
    • Odpovídající mzdové ohodnocení.
    • Zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, zdravotní volno, stravenky, Flexi Pass / MultiSport karta, finanční příspěvek na "ošatné", příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy na pojistné produkty).
    • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje.

Kontakt:

  • Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
  • Ing. Lukáš Bosák, ředitel pobočky
  • tel.: 739 220 276
  • e-mail: bosak@hvp.cz