Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

hledá zaměstnance na pozici:

IT analytik / analytička

Náplň práce:

  • Administrace aplikace nad systémem AS/400 / IBM iSeries.
  • Vytváření specifikací ve spolupráci s kolegy z různých oddělení a s tím související koordinace prací a vývoje.
  • Komunikace s dodavatelem systému.

Požadujeme:

  • Předchozí zkušenost se systémem AS/400 / IBM iSeries nebo ochotu se naučit.
  • Základní znalost SQL.
  • Analytické myšlení, schopnost dělat závěry a doporučení.

Nabízíme:

  • Pracoviště v Praze – Římská 2135/45, Praha 2.
  • Hlavní pracovní poměr.
  • Zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv.
  • Možnost odborného a profesního růstu vč. odborných kurzů.
  • Balíček zaměstnaneckých výhod.
  • Nástup dle dohody.

Vaše písemné nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte:
Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Římská 2135/45, 120 00   Praha 2
kontaktní osoba: Petra Steigerová, e-mail: steigerova@hvp.cz

the best replica watches