Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Odborný analytik pojištění - Hradec Králové

Náplň práce:

  • Spolupráce s makléři, pojišťovacími zprostředkovateli a ostatními pojišťovnami.
  • Vyhledávání potenciálních zájemců o pojištění.
  • Spolupráce na průzkumech pojistného trhu.
  • Spolupráce s příslušnými odbornými úseky pojišťovny.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Orientaci na trhu.
  • Analytické myšlení, schopnost dělat závěry a doporučení.
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
  • Časovou flexibilitu.
  • Profesionální a příjemné vystupování.
  • Znalost práce na PC.
  • Obchodního ducha.
  • Praxe v pojišťovnictví výhodou.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv.
  • Možnost odborného a profesního růstu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké výhody.

Pracoviště:

  • Hradec Králové (Hořická 28/8).

Typ pracovního vztahu:

  • Práce na hlavní pracovní poměr.
  • Nástup dle dohody.

Kontakt:

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Římská 2135/45, 120 00  Praha 2,