Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Manažer obchodu - pobočka Jičín

Náplň práce:

  • vyhledávání potenciálních zájemců o pojištění, zejména podnikatelů, obcí, bytových družstev,
  • sledování nabídek výběrových řízení a zpracování nabídek pojištění,
  • spolupráce s makléři, ostatními pojišťovacími zprostředkovateli a ostatními pojišťovnami,
  • spolupráce na průzkumech pojistného trhu,
  • návrhy úprav a změn v  pojistných produktech podle potřeb pojistného trhu,
  • návrhy na vývoj nových produktů,
  • spolupráce při náboru, výchově a vzdělávání nových pojišťovacích zprostředkovatelů,
  • spolupráce s příslušnými odbornými úseky pojišťovny.

    Požadujeme:

    • Min. SŠ vzdělání,
    • praxi v pojišťovnictví výhodou,
    • orientaci na trhu,
    • analytické myšlení, schopnost dělat závěry a doporučení,
    • výborné komunikační a prezentační dovednosti,
    • časovou flexibilitu,
    • profesionální a příjemné vystupování,
    • znalost práce na PC,
    • obchodního ducha.

    Nabízíme:

    • Zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv,
    • možnost odborného a profesního růstu,
    • odpovídající finanční ohodnocení,
    • zaměstnanecké výhody.

    Pracoviště:

    • Jičín, Denisova 585

    Typ pracovního vztahu:

    • práce na hlavní pracovní poměr,
    • nástup dle dohody.

    Kontakt:

    Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Břetislav Holšán, ředitel pobočky