Hledáme vhodné kandidáty/ky na plný pracovní úvazek na pozici:

Správce informačních a telekomunikačních technologií

Pracovní náplň:

  • instalace, správa a údržba IT techniky a software,
  • zajištění bezpečnosti provozu IS,
  • podpora koncových uživatelů,
  • spolupráce na podnikových projektech,
  • správa pracovních stanic a serverů včetně virtuálních a síťové infrastruktury,
  • administrace systémů společnosti,
  • analýza hlavních příčin vzniklých IT problémů.

Požadavky:

  • SŠ vzdělání v oblasti IT,
  • příjemné vystupování a jednání s lidmi a dobré komunikační schopnosti,
  • schopnost rychle se učit,
  • samostatnost, pečlivost, přesnost,
  • ochota přijmout odpovědnost,
  • schopnost práce v týmu a aktivně sdílet znalosti,
  • analytické dovednosti, hledání alternativních řešení,
  • řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič.

Výhodou je:

  • zkušenosti s aplikační a systémovou podporou,
  • aktivní znalost administrace PC,
  • zkušenosti s administrací MS produktů (WIN 7-10, WIN SERVERS),
  • zkušenosti se správou LAN/WAN prostředím,
  • základní orientace v síťových službách (DNS, DHCP, WINS, LDAP..),
  • IT dovednosti na úrovni pokročilého uživatele (znalost OS, prohlížečů, nastavení, instalace atd.),
  • schopnost řešení problémů change managementem,
  • znalost administrace SAP,
  • zkušenosti se systémem AS400.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr,
  • nástup dle dohody,
  • pracoviště v centru Prahy,
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenky).