Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Ředitel pobočky HVP, a.s. Brno

Popis pozice:

Řízení týmu spolupracovníků k úspěšné realizaci obchodního a marketingového plánu regionální pobočky na podkladě průzkumu trhu, vyhledávání nových klientů a vedení týmu pojišťovacích agentů.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání,
  • organizační schopnosti, flexibilitu,
  • schopnost rozhodovat a řešit problémy,
  • výborné komunikativní a prezentační schopnosti, týmová spolupráce,
  • práce s PC, ŘP,
  • znalost obchodních možností regionu a praxe na obdobné pozici v pojišťovnictví.

Nabízíme:

  • stabilní zázemí ryze české společnosti,
  • předpokládaný nástup od února 2018,
  • pracoviště v Brně,
  • odpovídající finanční ohodnocení.

Vaše písemné nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 15. ledna 2018.

kontaktní osoba: Petra Steigerová, tel: 222 119 101, steigerova@hvp.cz

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Římská 2135/45, 120 00 Praha 2