Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Produktový manažer občanského pojištění

Náplň práce:

  • průzkum pojistného trhu v oblasti občanského pojištění a pojištění vozidel,
  • analýza a hodnocení pojistných produktů,
  • koordinace vývoje, inovace a podpory produktů,
  • komplexní zpracování stávajících a nových pojistných produktů podle potřeb pojistného trhu,
  • vytváření strategických plánů,
  • metodická, poradenská a školící činnost,
  • spolupráce s příslušnými odbornými úseky,
  • spolupráce s makléři a pojišťovacími zprostředkovateli v oblasti retailu.

    Požadujeme:

    • min. SŠ vzdělání,
    • praxi v pojišťovnictví výhodou,
    • orientaci na trhu,
    • analytické myšlení, schopnost dělat závěry a doporučení,
    • výborné komunikační a prezentační dovednosti,
    • časovou flexibilitu,
    • profesionální a příjemné vystupování,
    • znalost práce na PC,
    • obchodního ducha.

    Nabízíme:

    • zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv,
    • možnost odborného a profesního růstu,
    • odpovídající finanční ohodnocení,
    • zaměstnanecké výhody,
    • pracoviště v Praze,
    • práci na hlavní pracovní poměr,
    • nástup dle dohody.

    Kontakt:

    Hasičská vzájemná pojišťovna,a.s., Římská 2135/45, 120 00  Praha 2,