Hledáme vhodné kandidáty/ky na plný pracovní úvazek na pozici:

Obchodní zástupce pro Středočeský kraj

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Obchodní zástupce pro oblast Středočeského kraje (Kutná Hora, Rakovník, Benešov, Kladno, Kolín, Mělník, Praha-východ, Praha-západ)

Náplň práce:

  • poradenství v oblasti pojištění a financí,
  • dlouhodobý klientský servis pro stávající klienty,
  • vyhledávání nových obchodních příležitosti,
  • vytváření vlastního portfolia klientů,
  • odborný a osobní růst.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • příjemné vystupování a proklientský přístup,
  • samostatnost a flexibilita,
  • uživatelskou znalost práce s PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • předchozí obchodní zkušenosti v oboru výhodou.

Nabízíme:

  • vlastní organizace času,
  • kvalitní zázemí a know-how pojišťovny s více než dvacetiletou praxí,
  • profesionální zaškolení / odborné vzdělávání,
  • praktická podpora manažera obchodního týmu,
  • možnost nástupu ihned nebo dohodou,
  • pracoviště v místě bydliště.

Strukturovaný životopis v českém jazyce zašlete na email: vosyka@hvp.cz

Kontakt: Hasičská vzájemná pojišťovna,a.s., Římská 2135/45, 120 00  Praha 2, Ing. Antoním Vosyka, ředitel pobočky

the best replica watches