Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.

vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Manažer obchodu - pobočka Brno

Popis pozice:

Spolupráce s makléři a pojišťovacími agenty k úspěšné realizaci obchodního a marketingového plánu regionální pobočky na podkladě průzkumu trhu, vyhledávání nových klientů a obchodních partnerů a vedení týmu výhradních pojišťovacích agentů.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání,
  • organizační schopnosti, flexibilitu,
  • schopnost rozhodovat a řešit problémy,
  • výborné komunikativní a prezentační schopnosti, týmová spolupráce,
  • práce s PC, ŘP skupiny B,
  • znalost obchodních možností regionu
  • praxe na obdobné pozici v pojišťovnictví podmínkou, minimálně dva roky (ideálně v oblasti neživotního pojištění s korporátní klientelou a neziskovými organizacemi).

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí ryze české společnosti,
  • předpokládaný nástup od února 2018,
  • pracoviště v Brně,
  • odpovídající finanční ohodnocení.

Písemné nabídky, včetně strukturovaného profesního životopisu, zasílejte průběžně kontaktní osobě: Ivo Burian, tel.: 731 549 467, burian@hvp.cz

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Římská 2135/45, 120 00 Praha 2
pobočka Brno, Panská 397/2, Brno 602 00