Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Likvidátor pojistných událostí

(likvidátor pro Prahu a Středočeský kraj, likvidátor pro Ústecký kraj)

Náplň práce:

  • likvidace pojistných událostí všech druhů neživotních pojištění

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření,
  • praxi v pojišťovnictví výhodou,
  • dobré komunikační schopnosti slovem i písmem,
  • profesionální a příjemné vystupování,
  • znalost práce na PC – Word, Excell,
  • samostatnost,
  • řidičské oprávnění skup. „B“, vlastní vozidlo,
  • odolnost proti stresu, časovou flexibilitu.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv,
  • prohlubování profesních znalostí,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • balíček zaměstnaneckých výhod,
  • pracoviště Praha a Středočeský kraj, Ústecký kraj
  • práce na hlavní pracovní poměr,
  • nástup dle dohody.

    Kontakt:

    Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s., Římská 2135/45, 120 00  Praha 2

    Petra Steigerová