Linka pomoci řidičům

V případě tak stresující události, jakou je dopravní nehoda, se řidiči stávají snadnou kořistí lovců nehod.

1224 - Linka pomoci řidičům

Principem podnikání tzv. "crash hunterů" je předražování oprav a půjčovného za náhradní vozidlo. Vzhledem k tomu, že pojišťovny hradí pouze účelně vynaložené náklady, uměle navýšené náklady hradit odmítne a může se stát, že poškozený tak bude muset v konečném důsledku uhradit rozdíl servisu či autopůjčovně ze svého.

Proto vznikla z iniciativy České asociace pojišťoven Linka pomoci řidičům se snadno zapamatovatelným číslem 1224, na kterou může, v případě nehody v České republice, zavolat každý řidič bez ohledu na to, u jaké pojišťovny je pojištěný. Linka zajistí předání hovoru asistenční službě pojišťovny, u které má řidič sjednáno povinné ručení a která zprostředkuje kvalitní servis poskytovaný prověřenými odtahovými službami a servisy.

V případě nouze v zahraničí platí nadále stávající kontakt na asistenční službu, který zůstává samozřejmě funkční i pro případné volání z ČR.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace